You get to decide whether or not you want to make this a paid perk for your employees. If you decide to have student's pay for their own lessons, they will be able to pay through my website.
The program will run on a year-to-year basis. You can re-evaluate each year to decide if the program is meeting your company's needs.
Lessons cost $30 per 30 minute lesson. You can decide to cover the cost for your employees or have them pay themselves. We will work together to choose the days you want to offer lessons.